На засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Полтавській області розглядалися важливі для Миргородщини питання

Дата: 06.08.2024 16:00

6 серпня у режимі відеоконференції відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Полтавській області, у якому також взяла участь голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА.

.Фото без опису

У ході роботи було розглянуто важливі питання життєдіяльності регіону, зокрема про підготовку до осінньо-зимового періоду 2024-2025 року,  про хід реалізації  проєктів, спрямованих на розвиток безпекового середовища в області («Поліцейський офіцер громади», «Добровільна пожежна охорона» та розбудова мережі центрів безпеки), про підготовку до нового навчального року.

Фото без опису

Окремо розглянули питання ремонту автошляхів державного значення, які потребують термінового відновлення, у тому числі тих, що проходять територією Миргородсього району: Т-17-06 Гадяч-Опішня та Т-17-05 Лохвиця-Гадяч-Охтирка-КПП "Велика Писарівка".