11 серпня - День будівельника

Дата: 11.08.2024 08:00

Фото без описуШановні будівельники Миргородського краю!
Прийміть найтепліші вітання з нагоди вашого професійного свята.

У цей день висловлюємо повагу і пошану за ваш вклад у розбудову рідного краю, за відновлення історичних споруд, збереження їх самобутної неповторності.

Завдяки вам наші міста і села набувають краси і привабливості, притаманної Миргородському краю.

Нові виклики, спричинені великою російсько-українською війною і її масштабними наслідками, ставлять перед суспільством надзвичайно складні завдання і ваша роль у їх вирішенні - особлива. Попереду – відновлення інфраструктури, відбудова зруйнованих міст і сіл.

Тож, бажаю вам успіхів у реалізації завдань сьогодення і майбутніх проєктів, нових професійних звершень у розбудові Миргородщини!

Міцного здоров’я, творчої наснаги, щастя, добра і мирного неба над головою!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

З повагою - голова Миргородської районної ради                          Наталія ГИРКА