Миргородщина приймала гостей із Харківщини

Дата: 25.07.2024 10:00

Фото без опису

24 липня у Миргородській міській раді відбувся прийом делегації Чугуївської міської ради Харківської області у ході якого було підписано меморандум про співпрацю між двома громадами. Підписантами меморандуму були начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина МІНАЄВА та Миргородський міський голова Сергій СОЛОМАХА. Метою документу є закріплення намірів про співпрацю щодо спільного розроблення і впровадження проєктів і програм, спрямованих на відбудову пошкодженої чи зруйнованої внаслідок збройної агресії рф інфраструктури, посилення спроможності громад реагувати на виклики, пов'язані з повномасштабним вторгненням, та покращенням якості життя мешканців громад.

Фото без опису

У офіційному заході взяла участь голова районної ради Наталія ГИРКА, яка, звертаючись до учасників підписання Меморандуму, зазначила, що досвід Чугуївської громади, яка перебуває у безпосередній близькості до зони бойових дій, є дуже важливим і обов’язково буде врахований, зокрема у роботі по створенню та облаштуванню захисних споруд. На сьогодні для Миргородщини це питання є дуже важливим, особливо відносно закладів охорони здоров’я.

У ході зустрічі було обговорено ряд інших питань.

Детальніше про подію – на офіційному сайті Миргородської міської ради.