З Днем Української Державності!

Дата: 15.07.2024 08:00

Фото без описуШановні мешканці Миргородського краю! Щиро вітаю вас з Днем Української Державності!

Цей день нагадує нам про більше ніж тисячолітню історію державотворення, про історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення   високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Боротьба за українську державність, на жаль, й досі триває. Українці щодня героїчно захищають Україну та її майбутнє, щодня докладають зусиль для підтримки Сил Оборони України, допомоги постраждалим від війни.

Об’єднані у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо та побудуємо сучасну величну європейську країну. Тож щиро бажаю, щоб кожен день життя був сповнений радістю, гідністю, патріотизмом, миром та надіями на краще.

Попри всі труднощі продовжуємо вірити у Перемогу. Єднаймося, шануймо традиції, історичну і культурну спадщину, допомагаймо ближнім, і все буде Україна!

Щира вдячність нашим захисникам і захисницям, які виборюють на полі бою наше право жити в мирній, незалежній державі.

Вічна пам’ять усім загиблим у цій війні.

З повагою - голова Миргородської районної ради                                   Наталія ГИРКА