ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 29.06.2024 07:50

Фото без опису29 червня – день народження депутата Миргородської районної ради восьмого скликання Олексія Ставицького з м. Миргорода

Шановний Олексію Петровичу!

Від депутатського корпусу Миргородської районної ради 8 скликання та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження!

Обравши шлях захисника своєї Батьківщини – Ви стали прикладом для багатьох. Ваші мужність та витримка, патріотизм варті найглибшої вдячності та визнання. Тож зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, нехай янголи-охоронці всюди супроводжують Вас!

Добра Вам та миру, Божих щедрот. Нехай всі дороги будуть відкриті, а попереду чекають довгі роки щасливого життя під мирним українським небом!

Найскорішої ПЕРЕМОГИ! Слава УКРАЇНІ! Слава ЗСУ!

З повагою голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА