ФІШЕР Дмитро Вільгельмович

Дата: 05.06.2022 19:12
Кількість переглядів: 44

Фото без опису ФІШЕР Дмитро Вільгельмович
Миргородська ТГ

(08.03.1973 – 05.06.2022)

Дмитро Фішер народився 8 березня 1973 року. Після закінчення середньої школи в 1990 році вступив до Чернігівського льотного училища. Під час навчання юний пілот Фішер спеціально їздив на авіабазу у Миргороді до розподілу, щоб на нього надіслали запит. Пілотом винищувача Су-27 Дмитро Вільгельмович став у 1994 році. У 2011 році він літав на навчаннях «Безпечне небо», де здобував знання про повітряні бої. Через рік Дмитро Фішер закінчив Харківський університет Повітряних Сил України.

За час військової служби він обіймав посаду командира ланки, а потім — командира авіаційної ескадрильї 831-ої бригади тактичної авіації. Неодноразово Дмитро Фішер виступав на міжнародних авіаційних показах у Польщі та Британії. В одному з британських авіашоу в складі української команди льотчик отримав приз за «Найкращий показ фігур вищого пілотажу серед країн, які не є членами НАТО».

Служив Дмитро Вільгельмович і в 40-ій бригаді тактичної авіації. У 2017 році він обіймав посаду заступника командира цієї бригади. У квітні 2022 року Дмитру Вільгельмовичу присвоїли орден «Богдана Хмельницького» III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Останнє бойове завдання Дмитро Фішер виконав 5 червня 2022 року і з того дня вважався зниклим безвісти. Рідні та побратими жили в надії, що льотчик живий, проте у березні 2024 року експертиза ДНК підтвердила, що Дмитро Вільгельмович загинув.

https://myrgorod.pl.ua/news/u-myrgorodi-poproschalysja-z-vijskovym-lotchykom-dmytrom-fisherom


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора