ФІГЕЛЬ Руслан Миколайович

Фото без описуФІГЕЛЬ Руслан Миколайович
Миргородська ТГ

(20.06.1989 – 03.05.2024)

Руслан Миколайович народився 20 червня 1989 року в місті Роздільна Одеської області. Згодом родина переїхала до Миргорода і Руслан пішов у перший клас сьомої школи. Середню освіту Руслан отримав на Одещині.

Строкову службу в лавах Збройних сил України він  проходив у Львові. Руслан закохався у національний колорит, зацікавився історією України. Тож, коли на українську землю прийшла біда, він у 2014 році, не вагаючись, пішов у військомат і два роки захищав від ворога свою державу.

По тому повернувся в Миргород, влаштувався на роботу, мріяв про власну родину. Однак підступні російські окупанти перекреслили усі плани на щасливе мирне життя.

Третього травня старший стрілець-оператор стрілецького відділення підрозділу 116 окремої механізованої бригади територіальної оборони солдат Руслан Миколайович Фігель загинув на пекельному сході нашої держави у Донецькій області.

Джерело:https://myrgorod.pl.ua/news/u-myrgorodi-poproschalysja-iz-zahysnykom-ukrajiny-ruslanom-figelem