ПИСАРЕНКО Станіслав Васильович

Фото без описуПИСАРЕНКО Станіслав Васильович
Великобагачанська ТГ

(15.07.1986 – 16.05.2024)

Воїн народився 15 липня 1986 року у селі Балюки Великобагачанської громади. Навчався у Великобагачанській середній школі. Здобув професію столяра у Миргородському ПТУ № 44 та професію радіомеханіка Полтавському ПТУ № 10. Після строкової служби працював у магазині електроінки. У 2014 році брав участь у проведенні АТО на сході України. Після демобілізації повернувся у Велику Багачку, працював майстром з ремонту та обслуговування телекомунікацій.

Вдруге став на захист України у перші дні повномасштабного вторгнення. Весь час перебував на передовій, мужньо захищаючи Батьківщину. Нагороджений відзнакою Президента «За оборону України», відзнаками командування ЗСУ. Після поранення знову став до лав ЗСУ, захищаючи наш спокій та життя.

16 травня в районі села Солодке Волноваського району Донецької області загинув Писаренко Станіслав Васильович - старший солдат 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.