ПИСАРЕНКО Станіслав Васильович

Станіслав Васильович

Великобагачанська ТГ

(15.07.1986-16.05.2024)

Народився 15 липня 1986 року у селі Балюки Великобагачанської громади. Навчався у Великобагачанській середній школі. Здобув професію столяра у Миргородському ПТУ № 44 та професію радіомеханіка Полтавському ПТУ №10.

Після строкової служби працював у магазині електроінки. У 2014 році брав участь у проведенні АТО на Сході України. Після демобілізації повернувся у Велику Багачку, працював майстром з ремонту та обслуговування телекомунікацій.

Вдруге став на захист України у перші дні повномасштабного вторгнення, служив на посаді  старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Весь час перебував на передовій, мужньо захищаючи Батьківщину. Нагороджений відзнакою Президента «За оборону України», відзнаками командування ЗСУ. Після поранення знову став до лав ЗСУ, захищаючи наш спокій та життя.

Загинув 16 травня в районі села Солодке Волноваського району Донецької області.

Пам'ятаємо...

Вічна Слава Герою!