НАЗАРЕВИЧ Михайло Миколайович

Фото без описуНАЗАРЕВИЧ Михайло Миколайович
Миргородська ТГ

(15.10.1988 – 01.06.2024)

Михайло Назаревич народився 15 жовтня 1988 року на Волині, в місті Луцьк. Майбутній захисник України ріс щирим, відкритим і доброзичливим хлопцем, змалку любив майструвати, знався на техніці. Доля змусила його довго шукати своє місце у житті. Михайло Миколайович працював на різних роботах і мав багато планів на життя.  У 2023 році Михайло Миколайович доєднався до лав оборонців. Він сумлінно та відважно виконував свій військовий обовʼязок, робив все можливе, аби стримувати збройну агресії російської федерації на Донецькому напрямку.

Старший солдат Михайло Миколайович Назаревич був навідником кулеметного взводу Закарпатської гірсько-штурмової бригади. Воїн поліг 1 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.