23 червня - День державної служби

Дата: 23.06.2024 07:26

Фото без описуШановні колеги, працівники державної служби Миргородщини!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Державні службовці – люди особливої професії, адже вони несуть високу відповідальність за добробут та майбутнє свого народу. Ця праця потребує відданості своїй справі та бажання служити людям.

Особлива роль випала на держслужбовців і в час воєнного стану. Зараз ми з вами проживаємо часи, сповнені втрат та випробувань. Саме в цих умовах вам доводиться доносити до людей державницьку політику, чути побажання громадян і всіляко сприяти вирішенню їх питань.

Тому, всі ви, заслуговуєте на глибоку повагу, адже на ваших плечах лежить ноша відповідальності за впровадження та реалізацію найважливіших напрямів розвитку нашої країни.

Бажаю вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки, професійних здобутків, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

З повагою,

голова Миргородської районної ради                                    Наталія Гирка