28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2024 07:30

Фото без описуШановні жителі Миргородського краю!
Щиро вітаю вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Як свідчить історія, демократичний розвиток України ніколи не був легким. І нині ми продовжуємо боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, що є гарантами вільного та мирного життя в нашій державі.

Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо, що право на незалежність, на особисту думку, на недоторканість, на розвиток і на саме життя потрібно відстоювати всім разом – в окопах, на виробничих майданчиках, в полі, під час збирання врожаю, за учнівською чи студентською партою, в лікарні – скрізь, кожен на своєму фронті.

Щиро бажаю вам, шановні земляки, єдності й сумління у дотриманні своїх конституційних прав та обов‘язків. Бо у такий непростий час це особливо важливо для досягнення спільної мети – ПЕРЕМОГИ.

Зичу здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, взаєморозуміння та успіхів у всіх добрих справах і починаннях.

Хай мир запанує в Україні! Слава Україні!

З повагою

Голова Миргородської районної ради                                   Наталія ГИРКА