Вітання з Днем батька

Дата: 16.06.2024 07:30

Фото без описуШановні жителі Миргородщини!
Щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День батька.

Для українців воно особливо значуще та дещо болюче, адже багато батьків (як і матерів) ризикуючи своїм життям зі зброєю в руках захищають Україну від російського ворога.

Багато родин через війну і спричинену нею міграцію залишаються розділеними, і діти, на жаль, не можуть бачити своїх татусів, гратися з ними, обіймати, просто бути поруч.

Шановні татусі! Висловлюючи повагу тим, хто виховує, вкладаючи сили і душу та захищаючи своїх дітей, бажаю вам мудрості, здоров’я, щастя і благополуччя. Залишайтеся завжди для них джерелом розуміння і підтримки.

Хай ангел охоронець береже вас завжди і всюди, а ваші діти зростають вам на радість та на втіху.

Завжди пам’ятаймо про батьків, що віддали життя за рідну Україну, захищаючи майбутнє своїх дітей!

Миру, злагоди та найскорішої ПЕРЕМОГИ!

голова Миргородської районної ради                   Наталія ГИРКА