ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 27.06.2024 07:00

Фото без опису Двадцять сьомого червня свій ювілейний День народження відзначає голова Миргородської районної ради Наталія Гирка

Шановна Наталіє Олексіївно!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради прийміть щирі вітання з нагоди Вашого 60-річчя!

У цей особливий день висловлюємо Вам слова вдячності та поваги за Вашу професійність, принциповість і відданість справі протягом багаторічної служби в органах місцевого самоврядування.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і натхнення для здійснення всіх планів і задумів.

Зичимо Вам і всій родині тепла, добра, благополуччя і мирного неба.

Нехай кожен день дарує нові успіхи,  а Ваш досвід, авторитет і удача поряд з підтримкою надійних друзів будуть запорукою подальшої ефективної праці на користь Миргородщини!

депутати районної ради, виконавчий апарат районної ради