ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 20.06.2024 07:30

Фото без опису Двадцятого червня –  день народження депутата Миргородської районної ради Леоніда Гавловського з селища Велика Багачка

Шановний Леоніде Олександровичу!

Від депутатського корпусу Миргородської районної ради восьмого скликання та від себе особисто вітаю Вас із днем народження.

Бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, мирного неба, злагоди, здійснення мрій, віри у світле майбутнє та Перемоги.

Нехай тепло і затишок родинної оселі завжди надійно захищає Вас, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив!

Нехай Ваша професійна та депутатська  діяльність відзначається значними успіхами та досягненнями, а слова щирої подяки оточуючих Вас людей надихають на нові звершення.

З повагою

Голова Миргородської районної ради                                   Наталія ГИРКА