У Великих Сорочинцях відкрили Алею Героям. Герої не вмирають...

Дата: 27.05.2024 18:25

Минулого тижня у селі Великі Сорочинці відбулося урочисте відкриття Алеї Героїв в честь пам’яті героїв-земляків, які віддали життя захищаючи рідну землю.

Фото без опису

Вздовж Алеї встановлено 14 світлин полеглих захисників, життя яких пов’язане з Великосорочинською територіальною громадою.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Наталія ГИРКА, начальник районної військової адміністрації Віталій ДЯКІВНИЧ та його перший заступник Михайло КОРКІШКО, а також колова громади Олександр ТИЩИЦЬКИЙ, які виступили перед присутніми на мітингу.

Фото без опису

Покладанням квітів та хвилиною тиші очільники району та громади, представники трудових колективів, громадськість вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя у російсько - українській війні.

Фото без опису

Берегти пам’ять про захисників – наш святий обов’язок.

Слава Героям! Слава Україні!