21 сесія

Дата: 15.05.2024 14:52

21 сесія

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Миргородського району та результати діяльності Миргородської окружної прокуратури.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2024 рік.
  3. Про затвердження розпоряджень начальника районної військової адміністрації, прийнятих в міжсесійний період  щодо використання коштів районного бюджету Миргородського району 1631420000 (код бюджету).
  4. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд "Соціальний розвиток району"
  5. Про стан соціального захисту осіб з інвалідністю, що проживають на території Миргородського району.
  6. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 22.03.2024 №8-р "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності".
  7. Про припинення права оперативного управління комунальним майном - будівлею гімназії за адресою Полтавська область, Миргородський район, село Ковалівка, вулиця Шкільна 2.
  8. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату районної ради в новій редакції
  9. Про внесення змін до Програми "Територіальна оборона Миргородського району на 2024 рік".
  10. Про звернення депутатів Миргородської районної ради до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області щодо необхідності проведення аварійно-відновлювальних робіт дорожнього покриття дороги Р-42 Лубни-Миргород-Опішня.

<назад>                          поіменне голосування // протокол сесії // протокол Президії // проєкти