Вітаємо з міжнародним Днем сім'ї

Дата: 15.05.2024 10:00

Шановні жителі Миргородського району!
15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї.

Тож, у цей день, щиро бажаю кожній родині відчути тепло рідних сердець, мирного неба, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, злагоди та любові. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Дякую сотням тисяч українських Героїв, які зі зброєю в руках захищають українські сім’ї, рятують українських дітей. Наближають день нашої спільної Перемоги, коли всі українські родини знову возз’єднаються, а Захисники та Захисниці повернуться додому і знову обійматимуть своїх батьків, матерів, жінок, чоловіків та дітей.

Згадайте про своїх рідних і близьких, де б вони не були.

Обніміть, зателефонуйте, напишіть, привітайте. Адже родина - найцінніше, що є в особистому житті кожного з нас.

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА