12 травня - День матері

Дата: 12.05.2024 07:30

Шановні жителі Миргородського району!

Прийміть сердечні вітання з Днем матері!

Сьогодні, у складні часи російської агресії проти України, материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога. Земний уклін усім матерям, чиї сини і доньки захищають нашу рідну землю. Самовідданість, героїзм і мужність ваших дітей ‒ це насамперед ваша заслуга. Низько вклоняємось матерям, чиї діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають… Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Тож, шановні матері, нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує мир і єдність.

Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Дорогі земляки! Оберігайте своє сімейне вогнище, поважайте та цінуйте найрідніших людей.

Голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА