КОЛІСНИК Микола Миколайович

Фото без описуКолісник Микола Миколайович
Миргородська міська ТГ

(13.06.1967 – 10.03.2024)

Микола Миколайович Колісник народився 13 червня 1967 року в Миргороді. Закінчив 9 класів Миргородської середньої школи №7. Вивчився на будівельника в місцевому ПТУ, закінчив Гадяцьку автошколу. Відслужив строкову службу у лавах Збройних Сил України. Микола Миколайович працював на будівельних майданчиках Миргорода, у столярному цеху будівельно-монтажного управління «Курортбуд».

У 2015 році Микола Колісник добровольцем пішов захищати територіальну цілісність нашої держави. Півтора роки був на Мар’їнському, Авдіївському та інших пекельних напрямках бойових зіткнень.

Ветеран-АТОвець, солдат Колісник воював спочатку у складі 32-ї окремої механізованої бригади, а з початку року доєднався до сміливих і вмотивованих бійців механізованої бригади імені Марка Безручка.

На жаль, 10 березня 2024 року під час виконання бойового завдання герой-танкіст солдат Колісник загинув смертю хоробрих внаслідок авіаційно-бомбового удару.