КОВТУН Олександр Іванович

Фото без опису КОВТУН Олександр Іванович
Лохвицька міська ТГ
(09.03.1981 – 08.03.2024)

Народився 9 березня 1981 р.н. у с. Хомутець Миргородського району. До 9 класу навчався у місцевій школі. Закінчив Миргородське ПТУ №44, здобувши професію тракториста. Переїхав до м. Лохвиці і де проживав останні 17 років. Працював на сільськогосподарських підприємствах Лохвиччини.

У званні старшого солдата з 1 березня 2022 року пішов боронити Україну по мобілізації. За плечима Олександра – найгарячіші точки зіткнення з ворогом. Схід нашої держави, Донецька область, Бахмутський напрямок, де в боях захисник був поранений. Нагороджений нагрудним знаком «Ветеран війни», за особисту мужність, стійкість та характер, зразкове виконання службового обовязку, самовіддане служіння українському народу, організаторські здібності, проявлені в боях поблизу села Кюрдюмівка, Олександр був нагороджений Хрестом «Честь і Слава» від Громадської організації «Штаб учасників бойових дій».

Загинув 8 березня 2024 року на Запоріжжі під час виконання бойового завдання.