ХОМЕНКО Євген Юрійович

Фото без описуХОМЕНКО Євген Юрійович
Миргородська міська ТГ

(06.08.1986 – 01.03.2024)

1 березня 2024 року на Луганському напрямку, виконуючи бойове завдання, загинув командир аеромобільного відділення підрозділу 81-ї окремої аеромобільної бригади старший сержант Хоменко Євген Юрійович.

Євген Юрійович народився 6 серпня 1986 року в м. Миргород. 9 класів Миргородської школи №2. Вивчився на тракториста-машиніста у Миргородському професійно-технічному училищі №44.

Працював на миргородському підприємстві ПрАТ «Армапром», на заводі мінеральних вод.

З листопада 2022 року він доєднався до високомобільних десантних військ Збройних Сил України, щоб гнати російських окупантів з рідної землі. Під гаслом 81-ї окремої аеромобільної бригади: «Народжені перемагати!» Євген Хоменко з честю та гідністю боронив Україну від ворогів. Старший сержант Хоменко був справжнім десантником - мужнім, сміливим і витривалим.

Слава Герою!