ДЕМЧИК Руслан Васильович

Фото без опису ДЕМЧИК Руслан Васильович
Великобагачанська селищна ТГ

(14.10.1974 – 16.03.2024)

16 березня в районі міста Часів Яр Бахмутського району Донецької області загинув солдат Демчик Руслан Васильович.

Воїн народився 14 жовтня 1974 року у селі Білоцерківка Великобагачанського району. Проживав у селі Широке. Навчався у Багачанській та Великобагачанській школах. У 1992 році поступив до Полтавського радгоспу-технікуму ім. А.С.Макаренка, де здобув червоний диплом молодшого спеціаліста та кваліфікацію «Майстер сільськогосподарського виробництва».

Після строкової служби працював у селі Багачка Перша у колгоспі «Зоря» бригадиром тракторної бригади. Потім – у Великобагачанському комунгоспі механіком, охоронником у ПА «Агроінвест» та охоронником у Києві. Став до лав ЗСУ у січні 2023 року. У полеглого захисника залишилися мама, дружина та двоє доньок.