ГЕТМАНОВ Олександ Сергійович

Фото без описуГЕТМАНОВ Олександр Сергійович
Лохвицька міська ТГ

(17.08.1984 – 28.03.2024)

28 березня в районі села Клугино-Башкирівка Чугуївського району Харківської області загинув Гетманов Олександр Сергійович - сержант, стрілець-санітар.

Воїн народився 17 серпня 1984 року в селі Карасівка Білогірського району Автономної Республіки Крим. У листопаді 1993 року разом з мамою та молодшою сестрою переїхав на постійне місце проживання в село Харківці Лохвицького району, де пішов у 3-й клас Харківецької неповної середньої школи.

Закінчивши навчання, у 2000 році відразу ж пішов працювати в місцеве сільськогосподарське підприємство імені А. Тесленка. Далі - служба в армії. Після повернення працював спеціалістом по ремонту великовагового транспорту у Києві, Харкові та Полтаві.

Вперше став на захист України під час проведення АТО. Вдруге – на початку повномасштабного вторгнення росіян. У полеглого захисника залишилися мама, сестри, дружина та син.

Вічна пам'ять Герою...