ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 03.04.2024 07:30

Фото без описуТретього квітня – день народження депутатки Миргородської районної ради 8 скликання Лариси Гуржій із села Дібрівка Миргородської  громади

Шановна Ларисо Олександрівно!

Від усього депутатського корпусу та від мене особисто приміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, завжди перебувати в затишному і теплому колі близьких людей, радіти кожному новому дню, завжди вірити в свої сили.

Нехай на Вашій життєвій дорозі не буде жодних перешкод для досягнення важливих цілей, а Ваша компетентність та розуміння своєї справи будуть гарантами нових професійних здобутків не лише на освітянській ниві, а й у депутатській діяльності!

Миру та найскорішої ПЕРЕМОГИ!

З повагою

голова Миргородської районної ради                                 Наталія ГИРКА