З Днем Національної Гвардії України!

Дата: 26.03.2024 09:00

26 березня відзначається День Національної Гвардії України, в рядах якої несуть службу і наші земляки, достойно представляючи Миргородщину.

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

У цей складний для нашої країни час, щиро вітаю усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які в лавах Національної гвардії України стоять на захисті народу, цілісності і суверенітету нашої держави.

Зичу усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності, миру, професійного самовдосконалення та удачі на військовій службі.

Хай людська вдячність та любов до рідної землі надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння Українському народу.

Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче - своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі. Слава Національній гвардії України! Слава Україні!

голова Миргородської районної ради                 Наталія ГИРКА