Протокол поіменного голосування 20 сесії районної ради

Дата: 16.02.2024 14:35

16 лютого 2024 року відбулася 20 сесія Миргородської районної ради. На ній про свою роботу у 2023 році звітували голова районної ради Наталія ГИРКА, голови постійних комісій районної ради. Також із публічним звітом про роботу військової адміністрації у минулому році виступив начальник Миргородської РВА Віталій ДЯКІВНИЧ.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджетну Миргородського району за 2023 рік. Також були прийняті рішення про внесення змін до районного бюджету на 2024 рік та про затвердження розпоряджень начальник Миргородської РВА, прийнятих у міжбюджетний період щодо коштів районного бюджету.

З поміж іншого депутати схвалили зміни до районної програми розвитку місцевого самоврядування та ряд інших програм.

На пленарному засіданні депутатський корпус поповнився новообраним депутатом -  ним став Олег ХИЖА, який працює першим заступником Ромоданівського селищного голови.

Всього було розглянуто 19 питань.

З протоколом поіменного голосування можна ознайомитися за посиланням