РОМЕНСЬКИЙ Олег Григорович

Фото без описуРОМЕНСЬКИЙ Олег Григорович
Миргородська міська територіальна громада

(09.04.2002-25.11.2023)

Олег Роменський народився 9 квітня 2002 року в с.Єрки. Закінчив Трудолюбівську середню школу. Вивчився на електромеханіка в Хорольському аграрно-промисловому коледжі. По завершенню навчання підписав контракт на службу у лавах ЗСУ. Служив у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді. 20 листопада 2022 року за особисту хоробрість, відданість і  професіоналізм солдат Роменський був нагороджений відзнакою 95 окремої десантно-штурмової бригади – «Хрест пошани». Це бойова нагорода – відзначення особистого внеску молодого воїна у ратну справу по знищенню ворожої техніки та особового складу. На жаль, жорстокий бій 25 листопада 2023 року став останнім для героя.

Воїн загинув 25 листопада 2023 року біля населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області в бою за Україну.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради