КВІЛІНСЬКИЙ Ян Владиславович

Фото без описуКВІЛІНСЬКИЙ Ян Владиславович
Миргородська міська територіальна громада

(27.02.1989-23.01.2024)

Ян Владиславович народився 27 лютого 1989 року в с.Стовбине Миргородського району. Закінчив Дібрівську середню школу. Вивчився на агронома і разом з родиною заснували фермерське господарство «Сад Квілінського». З 2015 по 2020 роки Ян Владиславович був Дібрівським сільським головою. Ян був учасником революції Гідності та головою Миргородської районної організації ВО Свобода, активно відстоював національні інтереси. 23 вересня 2023 року на сторінці у соціальній мережі з’явилося оголошення: «Сад Квілінського» тимчасово припиняє роботу», а 26 вересня Ян став до лав ЗСУ. Він підписав контракт із Окремим центром спеціальних операцій «Схід» імені князя Святослава Хороброго. Старший солдат оператор-вогнеметник роти спеціального призначення виконував складні і небезпечні завдання на пекельному «нулі» Донецького напрямку. На жаль, кривавий бій 23 січня 2024 року став останнім для Героя.

Виконуючи бойове спеціальне завдання на Донецькому напрямку оператор-вогнеметник Сил спеціальних операцій, старший солдат Ян Владиславович загинув 23 січня 2024 року.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради