ВОЛОВІЧЕНКО Володимир Юрійович

Дата: 21.01.2024 14:22

Фото без описуМиргородська міська територіальна громада

(16.08.1999-21.01.2024)

Володимир Воловіченко народився 16 серпня 1999 року в селі Дібрівка. У цьому селі пройшло його дитинство та юнацькі роки. У грудні 2021 року Володимир Юрійович отримав диплом інженера-механіка в університеті залізничного транспорту в Харкові та звання молодший лейтенант. Уже 13 березня 2022 року Володимир став на захист Батьківщини. Володимир та його брат Віктор народилися разом і на війну пішли теж удвох.

Володимир Воловіченко став воїном окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, був командиром роти, отримав звання старшого лейтенанта. Був зібраним, мужнім, витривалим і сміливим. Його поважали побратими і цінували командири. На жаль, жорстока війна забрала молоде життя 21 січня 2024 року.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради.