ТАРАН Олександр Володимирович

Фото без описуТАРАН Олександр Володимирович
Миргородська міська територіальна громада

(30.04.1996-17.11.2023)

Олександр Володимирович народився 30 квітня 1996 року в селі Шарківщина Миргородського району. Закінчив Ромоданівську середню школу та обрав шлях військового: Кременуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Полтавський військовий інститут зв’язку, військовий інститут телекомунікацій і інформатизації імені Героїв Крут. У 2020 році Олександр Таран підписав контракт із військовою частиною.

З перших днів війни рота радіорелейного зв’язку, якою командував Олександр Таран, забезпечувала бездротовий зв’язок. Із 30 жовтня 2023 року лікарі боролись за життя молодого воїна, який виконував обов’язки військової служби.  17 листопада 2023 року підступна хвороба обірвала молоде життя нашого оборонця, командира роти радіорелейного батальйону військової частини А 1671 55-го окремого Петроківського полку.

Джерело: офіційна сторінка Миргородської міської ради