СИРОТКІН Олександр Олександрович

Фото без описуСИРОТКІН Олександр Олександрович
Лохвицька міська територіальна громада

(09.07.1992-13.03.2023)

Народився Олександр 9 липня 1992 року в м. Лохвиця. У 2006 році закінчив Лохвицьку загальноосвітню школу №3. Потім навчався у Заводському ПТУ №32, отримав спеціальність «Оператор комп’ютерного набору». Працював на різних підприємствах.

Олександр Сироткін був призваний до лав ЗСУ по мобілізації. Військову службу проходив у званні солдата.

У березні 2023 року , у важких боях на території міста Лиман Краматорського району Донецької області потрапив у полон, де його безжалісно розстріляли російські кати. Це сталося 13 березня 2023 року на Луганщині. У квітні, після чергового обміну з країною-агресором, тіло Олександра вдалося переправити побратимам. Після кількамісячних експертиз, Олександра поховали на рідній Лохвиччині.

Джерело: сторінка Лохвицької міської ради у Фейсбук.