МЕТЕЛІН Костянтин Сергійович

Фото без описуМЕТЕЛІН Костянтин Сергійович
Миргородська міська територіальна громада

(04.01.1978-07.11.2023)

Народився 4 січня 1978 року в селі Білоцерківка Новобугського району Миколаївської області. Здобув середню освіту. Працював трактористом  до 2009 року у Новому Бузі Миколаївської області. У 2010 році разом зі своєю родиною переїхав до Дібрівки. Костянтин Сергійович працював на молочно-товарній фермі Дібрівського конезаводу.

7 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на території Донецької області головний сержант стрілецького взводу Костянтин Метелін загинув смертю Героя.

З 8 березня 2022 року сержант Метелін виконував бойові завдання у складі військової частини Миргородської тероборони.  З початку 2023 року у складі 116-ої окремої бригади територіальної сержант Метелін виконував завдання у найгарячішій точці бойових зіткнень з ворогом, під Соледаром та Авдіївкою. На жаль, бій 7 листопада 2023 року став останнім для Героя. Сержант Костянтин Метелін із честю виконув свій військовий обов’язок і віддав життя за своїх рідних, свою державу.

Вічна пам’ять і слава українському воїну Костянтину Сергійовичу Метеліну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради