ФЕЩУК Максим Васильович

Дата: 02.11.2023 09:40

Фото без описуФЕЩУК Максим Васильович
Миргородська міська територіальна громада

Максим Васильович народився 23 вересня 1982 року в місті Київ. Закінчив школу та технікум електронних приладів. У 2003 році разом з батьками переїхав до Миргорода. Вивчився на  кухара-кондитера у Миргородському професійно-технічному училищі №44 і працював у санаторії ім. М. Гоголя. Але відчув у собі покликання допомагати людям і отримав медичну освіту в Київському медичному коледжі. Працював медбратом в столичній клініці. З початком повномасштабного вторгнення клініка, в якій працював Максим Васильович, транспортувала поранених, надавала першу медичну допомогу, 24 вересня 2022 року Максим Фещук пішов у військкомат. Служив у 92-й окремій штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка. Разом з побратимами стрілець-оператор Фещук нищив ворога і виганяв окупанта з української землі.

2 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Андріївка Бахмутського району Донецької області старший стрілець-оператор 5-го штурмового батальйону військової частини 0501 солдат Фещук загинув смертю героя.

Джерело: офіційний сайт Миргородської міської ради.