15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій

Дата: 15.02.2024 07:30

Фото без опису Шановні жителі Миргородського краю!
Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цього дня ми віддаємо глибоку шану героїзму, самопожертві воїнам, які виконували свою непросту місію більше ніж у двадцяти країнах світу.

Схилимо голови в знак пошани перед усіма українськими воїнами, які віддали своє життя заради найвищих цінностей - миру та свободи, виконуючи почесний обов'язок як за межами України, так і на рідній землі, захищаючи Батьківщину..

Шановні ветерани Афганської війни, учасники бойових дій на територіях інших держав, військовослужбовці ЗСУ!

Бажаю вам найміцнішого здоров’я, душевної рівноваги, злагоди, добробуту й сімейного благополуччя, миру, любові й достатку в кожну домівку!

Вклоняємося вашому героїзму!

Пам’ятаємо про загиблих, віримо у ЗСУ та ПЕРЕМОГУ!

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА