Звіт депутата районної ради БОРИСА О.Я.

Дата: 06.02.2024 17:00

депутата Миргородської районної ради 8 скликання
Бориса Олександра Ярославовича
за 2023 рік

На виконання ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»
Обраний по списку політичної партії «Європейська солідарність», входжу до фракції «Європейська Солідарність»
Закріплений за Гадяцькою міською територіальною громадою.
Член постійної  Комісії з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування, комунальних ресурсів, розвитку сільських територій, земельних ресурсів.
Місце прийому громадян:  м. Гадяч, вул. Полтавська 17а, прийом кожної другої неділі місяця 12:00-15:00.
За звітний період взяв участь у 4 пленарних засіданнях і 4 засіданнях постійних комісій. Основною частиною прийнятих рішень на комісії та в сесійній залі були – підтримка програми Територіальної оборони та внесення змін в межі населених пунктів громад району та передачі майна новоствореним громадам району.
Проводив 5 прийомів громадян.
Звернувся з 2 фракційними та 3-ма депутатськими зверненнями.
Протягом року займався волонтерською діяльністю. Допомагав переганяти 5 повнопривідних автомобілі, які було переобладнано в кейсеваки та медеваки. Перевозив гуманітарну допомогу для медичних закладів Києва та прифронтових областей. Сприяв виділенню коштів на волонтерську організацію для придбання квадрокоптерів для ЗСУ.
Проводив зустрічі в Сарівському старостинському окрузі Гадяцької міської ТГ. Сприяв наданню допомоги малозабезпеченим сім’ям Гадяцької громади.

Продовжую виконувати депутатські повноваження в інтересах моїх виборців.

Депутат районної ради                    Олександр БОРИС