29 січня - День пам'яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 09:00

Фото без описуШановні жителі Миргородського краю!
Сьогодні, 29 січня, Україна вшановує День пам’яті Героїв Крут − студентів, які полягли у бою на Чернігівщині в 1918 році.

Для українського народу цей день став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку боронити її. Через більш ніж століття, ціною неймовірних людських жертв і страшних руйнувань, Україна продовжує боротьбу за свою незалежність.

Наші хоробрі воїни, як і в 1918 році, стали на захист рідної землі від російських загарбників. Тож пам’ятаймо подвиги нашого народу, які захищали і захищають нашу державу. Герої живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.

Світла пам’ять загиблим! Честь і шана живим!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою - голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА