Підписано Меморандум про співпрацю у сфері протидії торгівлі людьми

Дата: 27.01.2024 15:14

Фото без опису

Миргородська районна рада стала площадкою для запровадження проєкту щодо співпраці між органами влади, правоохоронними органами та громадським сектором у сфері протидії торгівлі людьми.

Так, 26 січня, в районній раді відбулося обговорення проєкту «Комплексне реагування щодо захисту внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало від торгівлі людьми, експлуатації, гендерно зумовленого насильства, внутрішньо-переміщених осіб, чиї права було порушено під час під час війни, покращення доступу до допомоги в межах Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області».

Фото без опису

Обговорення відбулося  у межах робочої зустрічі голови районної ради Наталії ГИРКИ, заступниці начальника Миргородської РВА Людмили ГОРОБЕЦЬ та начальника Миргородського відділу поліції Віталій ЯРМОЛЮК з фахівцями, причетними до цієї роботи - представниками управління соціального захисту населення Миргородської РВА - Наталією Шелест та Світланою ГАРМАШ, благодійної організації "Світло надії" - Марією БОНДАРЕНКО, Анатолієм ПАВЛЕНКОМ та Миргородського РВП - Тетяною ПІЦЕНКО.

У ході зустрічі відбулося обговорення шляхів запобігання торгівлі людьми, посилення взаємодії компетентних структур на районному рівні та превентивні заходи попередження правопорушень.

Фото без опису

Підсумком зустрічі став меморандум про співпрацю між БО “Світло надії” Миргородською районною радою.