ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 22.01.2024 07:35

Фото без опису 22 січня свій день народження святкує депутат Миргородської районної ради восьмого скликання Владислав Сергійович Дубовицький

Шановний Владиславе Сергійовичу!

Від мене особисто та від усього депутатського корпусу прийміть щирі вітання з цієї нагоди!

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, подальшої активності та благополуччя. Гарного настрою, натхнення, наснаги, добробуту та оптимізму!

Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Мирного неба і довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ!

З найкращими побажаннями

голова районної ради                                                               Наталія ГИРКА