22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2024 07:38

Фото без опису
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня в 1919 році відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Це свято увійшло в життя українців, як  свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частка вільної, незалежної, суверенної держави.

Шановні краяни!

Вітаю вас із Днем Соборності України! Бажаю кожному з нас миру, злагоди, мудрості і почуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою.
Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила. І разом – ми сильніші.

Низький уклін усім, хто у скрутний для нашої країни час постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

голова Миргородської районної ради                          Наталія ГИРКА

#Миргородськарайоннарада