Звіт депутата районної ради КІРПОСЕНКА К.О.

Дата: 11.01.2024 11:10

Фото без описуЗвіт депутата Миргородської районної ради 8 скликання
КІРПОСЕНКА Костянтина Олеговича за 2023 рік

У відповідності до ст.16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” інформую про свою депутатську діяльність у 2023 році.

Я, Кірпосенко Костянтин, набув повноваження депутата Миргородської районної ради восьмого скликання за єдиним виборчим списком політичної партії „Слуга Народу” на 18 сесії районної ради, яка відбулася 20 жовтня 2023 року.

Входжу до депутатської фракції у районній раді «Слуга Народу».

Працюю в постійній депутатській комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності депутатів, забезпечення законності, правопорядку та протидії корупції.

У 2023 році взяв особисту участь в усіх пленарних засіданнях та засіданнях постійної депутатської комісії, а також у засіданнях Президії районної ради. Загалом за моєї участі обговорено та прийнято 38 рішень районної ради.

Здійснюю заходи щодо організації у виборчому окрузі прийому громадян на постійній основі.

Продовжую виконувати депутатські повноваження.

З повагою депутат Миргородської
районної ради                                                         Костянтин КІРПОСЕНКО