З Новим 2024 роком

Дата: 31.12.2023 13:30

Шановні жителі Миргородського краю!
Від щирого серця вітаю вас із прийдешнім Новим 2024 роком!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і надій, здобутків і втрат, радості і тривог.

Бажаю, щоб Новий рік став для кожного з нас роком добрих змін, гарних новин, радісних звісток та роком, у якому в Україні запанує довгоочікуваний мир.

Дякую усім, хто своєю працею, мудрістю, невтомністю та щедрістю творив історію нашого району протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій.

Особлива подяка та низький уклін нашим воїнам-захисникам, які у цей святковий час, далеко від своїх родин, щохвилини жертвуючи власним життям, непохитно стоять на сторожі, захищаючи нашу державу, наші честь та свободу.

Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай усе те, що ви загадаєте в новорічну ніч, обов’язково здійсниться у найближчому майбутньому.

Нехай світло новорічних вогнів зігріває ваші душі та наповнить серця вірою у кращий завтрашній день і ПЕРЕМОГУ!

З Новим Роком!

голова Миргородської районної ради                          Наталія ГИРКА