Відбулося 5 засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Миргородщина долучилася в режимі онлайн.

Дата: 18.12.2023 06:31

15 грудня відбулося п’яте засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Місцем його проведення цього разу обрали Львів. На засіданні були присутні 93 члени Конгресу, 1 619 долучилися онлайн.

Полтавщину у Львові представив начальник обласної військової адміністрації Філіп Пронін.

Миргородщина також долучилася до участі у форумі у онлайн режимі і була представлена головою районної ради Наталією ГИРКОЮ, начальником районної військової адміністрації Віталієм ДЯКІВНИЧЕМ і його заступниками Михайлом КОРКІШКОМ та Людмилою ГОРОБЕЦЬ, а також головами територіальних громад району.

У ході роботи відбулося інтерактивне спілкування з представниками органів місцевого самоврядування.  Обговорювалися актуальні для громад, міст та областей питання, зокрема, стосовно сфер безпеки, освітньої та медичної галузей, ветеранської політики та інших нагальних потреб регіонів та громад. Також обговорено питання євроінтеграції України та співпраці з міжнародними партнерами.