Керівники району привітали волонтерів Миргородщини

Дата: 05.12.2023 15:05

Неймовірну потужність, активність та впливовість українського волонтерського руху ми відчули в останні роки.
Із перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників Миргородщина заявила про себе у волонтерській діяльності.

Немає жодного села, селища чи містечка, де б не збирали продукти харчування чи не готували смачні страви, де б не робили окопні свічки або не плели захисних сіток та де б не робили багато іншого, вкрай необхідного для ПЕРЕМОГИ.

Тому, сьогодні, в Міжнародний день волонтера, в приміщенні Миргородської районної ради голова районної ради Наталія ГИРКА  разом із начальником районної військової адміністрації Віталієм ДЯКІВНИЧЕМ  нагородили Почесними грамотами районної ради та районної військової адміністрації волонтерів Миргородщини.

«Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду. Саме ви сьогодні – надійна опора для наших захисників, лікарів, людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вашу роль в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити» - зазначила голова Миргородської районної ради.

На завершення очільники району висловили вдячність усім волонтерам за їх невтомну роботу та побажали міцного здоров’я та найскорішої ПЕРЕМОГИ.