Увага! Аукціон з приватизації громадського будинку (магазину) в Миргороді

Дата: 04.12.2023 13:00
Кількість переглядів: 479

Фото без описуПриватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації громадського будинку (магазин), загальною площею 64,8 кв. м, за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Миргород, вул. Робітнича, 20

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації громадського будинку (магазин), загальною площею 64,8 кв. м, за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Миргород, вул. Робітнича, 20.

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Миргород, вул. Робітнича,  20 та перебуває на балансі Полтавської експедиції по геофізичним дослідженням у свердловинах державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» (код ЄДРПОУ 21044912).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 4 842,06 грн.

Онлайн-аукціон без  умов з продажу об’єкта відбудеться 13 грудня 2023 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 12 грудня 2023 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/gromadskyj-budynok-magazyn-zagalnoyu-ploshheyu-64-8-kv-m-2/

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватись на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Детальна інформація про електронні майданчики: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора