22 грудня - День енергетика

Дата: 22.12.2023 08:00

Шановні енергетики Миргорощини!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

Сьогодні впевнено можна сказати – від вашої злагодженої праці залежить не лише добробут жителів району, стабільна робота підприємств та установ, але й енергетична безпека держави.

Щодня ворог намагається зруйнувати єдність нашої енергосистеми та не дати можливості виробляти достатньо електроенергії для всієї країни. Тому, енергетичний фронт – без перебільшення один із головних у цій війні.

Дякую всім працівникам енергетичної галузі за самовіддану роботу, високу майстерність та професіоналізм.

Бажаю впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, постійного професійного зростання, морального задоволення від причетності до великої і важливої справи.

Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Із повагою