Вітаємо працівників органів РАЦС з професійним святом

Дата: 18.12.2023 07:30

Шановні працівники органів реєстрації актів цивільного стану Миргородського району!
Сьогодні в Україні відзначається ваше професійне свято.

Реєструвати всі важливі події в житті українців – це ваша робота, яка потребує уважності, самовіддачі та розуміння. Переважна більшість з нас, якщо не сказати, що практично кожен, хоча б один раз у своєму житті відвідував вашу установу. Народження, укладання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, здійснення інших повноважень, все це дуже важливо для нас всіх.

Тож, у день вашого професійного свята, щиро бажаю вам міцного здоров’я, здійснення всіх ваших задумів і мрій, розуміння та поваги від людей, натхнення у роботі та затишку у ваших домівках.
Нехай у кожному починанні на всіх життєвих дорогах будуть світлі щасливі обрії і ваші справи будуть корисні.

Із повагою

голова Миргородської районної ради                       Наталія ГИРКА