7 грудня - День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 07:00

Фото без описуШановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Висловлюю  вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють професіоналізм і відповідальність відстоюючи інтереси громад та їх громадян. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які були добрими наставниками та зробили свій значний внесок у його розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи стане добрим прикладом для кожного із нас.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай ваша професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку району.

Мирного неба і ПЕРЕМОГИ!

Голова районної ради                                              Наталія ГИРКА