6 грудня - День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 07:30

Фото без описуШановні військовослужбовці, захисники і захисниці Української держави! Дорогі ветерани!
Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, наближає довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Ви – головна опора української державності. Ви – наш щит, який дозволяє жити і працювати. Своїм щоденним героїзмом та професійністю ви вражаєте весь світ.

Тож, шановні наші захисники, прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня Збройних Сил України!
Бажаю Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.

Пишаємося і вклоняємося перед кожним, хто зараз ціною власного життя і здоров’я боронить нашу державу та виборює майбутнє для українського народу!
Віримо у вашу силу і незламність!

Шануємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за Україну…

З найщирішими побажаннями

Голова Миргородської районної ради                                Наталія ГИРКА