Вітаємо з міжнародним Днем волонтера

Дата: 05.12.2023 07:30

Фото без описуШановні волонтери Миргородщини!
Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на нашій українській землі, за  допомогу тим, хто її потребує.

Щодня ви робите країну сильнішою та наближаєте ПЕРЕМОГУ. Завдяки вашій невтомній роботі врятовано тисячі життів, а Збройні Сили України відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Висловлюю вдячність кожному, від малого до великого, хто як може і чим може намагається допомогти наблизити довгоочікувану ПЕРЕМОГУ.

Бажаємо всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні! Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших,  нагороджується людською вдячністю, добром і повагою,  надає невичерпних сил та надихає на нові звершення на благо Миргородського району та всієї України.

Голова районної ради                                  Наталія ГИРКА